Ультра-м'яка художня
пастель PanPastel


Чудовий матеріал для тонування ведмедиків Тедді, авторських іграшок, ляльок Blythe, одягу та взуття для них. Виробництво: США. Оберіть необхідний розділ

Інструкція з використання PanPastel

Оберіть необхідний інструмент, наприклад Sofft Knife з відповідною голівкою (як на зображенні).

Акуратно проведіть інструментом по поверхні баночки 1-3 рази круговими рухами. Не струшуйте поверхню ємності, це викличе утворення пилу. Рівномірними м'якими рухами використовуйте всю поверхню ємності для взяття пастелі.

Нанесіть пастель на папір/поверхню - спробуйте змінювати тиск і кут інструменту під час застосування, щоб змінити ефект. Не змішуйте колір занадто надмірно під час нанесення. Важливо: Не застосовуйте вологі інструменти, рідини або розчинники безпосередньо на поверхні ємності.

Міксуйте кольори - як, фарбу - щоб утворити проміжні кольори.
Примітка: Традиційні правила малювання застосовуються для запобігання «бруду» при змішуванні та нанесенні кольорів.

Змінюйте кольори швидко і легко - використовуючи один і той же інструмент - просто витріть губку / аплікатор сухим паперовим рушником. Для більш глибокого очищення обережно промийте інструмент Sofft теплою водою з м'яким милом. Стисніть. Покладіть на паперовий рушник, щоб видалити вологу та повністю висушити насадку. Інструменти Sofft можна повторно використовувати декілька разів (залежно від робочої поверхні). Якщо поверхня ємності забруднюється іншим кольором, обережно витріть небажаний колір чистою губкою Sofft або сухим паперовим рушником.

PanPastel є дуже простим матеріалом. Якщо вам не подобаються отримані результати, ви можете легко стерти будь-якою гумкою.

Хоча це не є істотним, фіксатор може бути використаний для захисту творів мистецтва. PanPastel сумісна з усіма пастельними (спрей) фіксаторами. Фіксатор також може бути використаний як спосіб ізоляції попередніх шарів кольору при роботі з пастеллю, особливо на менш шорстких поверхнях.

Made on
Tilda