PanPastel Metallic I Set 9ml 3/Pkg

130383
699.00
грн.
Наявність: ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

УВАГА: в разі відсутності товару у нашому магазині ви маєте можливість попереднього замовлення із 50%-передоплатою. Ціна такого товару вказана з урахуванням передоплати. Додайте цей товар у кошик, якщо ви погоджуєтеся оформити попереднє замовлення на нього. Термін поставки близько двох місяців. Усі деталі з вами узгодить наш менеджер.

ОПИС: Ультра м'яка пастель для тонування Ведмедиків Тедді, авторських іграшок, ляльок, одягу та взуття до них. Ідеально накладається на будь-яку тканину, м'яко зафарбовує ворсинки, не склеюючи їх при цьому. Не вимагає закріплення на тканині. Пігменти насичені та дуже стійкі. Найкраща альтернатива тонуванню масляними фарбами.
При використанні в образотворчому мистецтві, PanPastel™ повністю стирається і створює дуже мало пилу при застосуванні. Може наноситися подвійно. Розмаїття кольорів - справжня палітра художника. Кожен з понад 90 відтінків унікально упакований в індивідуальну прозору ємність. Зніміть кришечку, застосовуйте і контролюйте пастельні кольори так само, як у справжньому живопису. PanPastel™ цілком сумісна з традиційними пастельними паличками і містить високоякісні пігменти.

Артикул: 130383
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім‘я та прізвище
Ваш e-mail
Ваш телефон
Промокод
Варіанти доставки
Оберіть зручний для вас вид доставки
Вкажіть дані для отримання замовлення
Місто, номер відділення Нової Пошти (або адреса), та П.І.Б. отримувача
Payment method
Made on
Tilda