Зимові рукавички з
чудовим омбре
Ми взяли прості білі зимові рукавички і перевтілили їх, додавши яскравого кольору Rit DyeMore. У наш час більшість теплих в'язаних речей
виготовляються з акрилових ниток, а це означає, що Rit DyeMore - це ідеальний варіант для них. Лише за 30 хвилин нам вдалося досягти цього прекрасного омбре. Ось як!
1. Накрийте робочу зону пластиковим захисним килимком, або паперовими рушниками.

2. Попередньо виперіть рукавиці в теплій мильній воді, ополосніть і відкладіть. Це дозволить змити можливу обробку, яка може перешкоджати поглинанню барвника.

3. Приготування барвника: при фарбуванні синтетики завжди використовуйте Метод Плити. Це забезпечить високу стійку температуру (трохи нижче температури кипіння), необхідну для фарбування синтетики. Наповніть горщик 3 літрами гарячої водопровідної води та нагрійте воду на плиті.

4. Коли вода почне закипати, додайте одну пляшку Royal Purple DyeMore (попередньо струсіть пляшку) та невелику кількість засобу для миття посуду. Добре розмішайте.

5. Намочіть рукавиці у вашій раковині.

6. Одягніть гумові рукавички, занурте верхню третину рукавиць у горщик з барвником на 5-10 хвилин, безперервно рухаючи рукавиці туди-сюди, вгору-вниз, щоб не було чіткої лінії фарбування - просто поступове освітлення кольору. Потім поступово занурюйте рукавички ще більше, продовжуючи рухати їх вгору-вниз ще кілька хвилин, створюючи більш світлий відтінок. Зупиніться там, де ви хочете, щоб почався початковий білий колір.

7. Задовольнившись результатом, вийміть рукавиці з барвника. Колір стане більш світлим, коли тканина висохне. Одягнувши гумові рукавички, видавіть зайвий барвник.

8. Промийте під холодною проточною водою, поки вода не стане чистою. Потім виперіть в теплій воді з м'яким пральним засобом, ополосніть і висушіть.
Необхідно
Час
Складність
30 хв.
Початківець
Інструкція
Білі акрилові рукавички
Rit DyeMore Royal Purple
Горщик з нержавіючої сталі
Металеві щипці
Пластиковий килимок
Гумові рукавички
Паперові рушники
Засіб для миття посуду
Made on
Tilda