Rit Dye Блог

Фарбуємо сабо Crocs

Що необхідно:

  • Білі сабо Crocs
  • Rit DyeMore для синтетики;
  • Каструля з нержавіючої сталі
  • Мірна склянка
  • Гумові рукавички
  • Паперові рушники

Тривалість: 30 хв.
Рівень складності: початківець

Інструкція:


  1. Промийте сабо в теплій мильній воді. Видаліть будь-які подряпини або бруд, які можуть перешкоджати вбиранню барвника.

2. Необов’язково: Зніміть ременці. Витріть і відкладіть.

3. Одягніть гумові рукавички, щоб захистити руки від плям та ізолювати їх під час роботи з гарячою водою.

4. Через складність фарбування синтетики, вам необхідно використовувати метод На Плиті, щоб підтримувати температуру майже кипіння протягом усього часу фарбування (95 ºС або більше).

5. Наповніть каструлю з нержавіючої сталі достатньою кількістю води, щоб занурити сабо. Ми рекомендуємо використовувати 10-12 літрів води.

6. Накрийте каструлю і нагрійте воду на плиті трохи нижче температури кипіння (або близько 95 ºС).

7. Коли вода почне кипіти, добре струсіть флакон із барвником, перелийте його у каструлю і добре перемішайте.


8. Занурте кожне сабо у барвник одне за іншим і переміщуйте його збоку в бік, помішуючи барвник до досягнення бажаної насиченості кольору, приблизно 3-5 хвилин. Повторіть для фарбування ремінців.9. Промийте пофарбовані ремені та сабо в прохолодній воді.

10. Повторіть кроки 5-7, щоб підготувати другий барвник.


11. Занурте другий кінець сабо в барвник один за одним і переміщуйте його збоку в бік, помішуючи барвник, поки не досягнете бажаного насичення кольору, приблизно 3-5 хвилин. Переконайтеся, що вони перекриваються з першою фарбованою зоною, щоб створити вигляд омбре.12. Промийте сабо в теплій воді і висушіть. Якщо ви помітили будь-яку усадку (зменшення розміру), ми рекомендуємо негайно походити у сабо із шкарпетками, поки вони теплі та гнучкі. Це допоможе їх розтягнути.

Натхнення
Made on
Tilda