Часті Питання
Кольори
Зв'яжіться з нами
Чи можна пофарбувати кольорові тканини або тканини з принтами?
Так, кольорові та тканини з принтами можна фарбувати. Цей метод, який називається перевтомою.

Якщо одяг, який ви плануєте фарбувати, має світлий суцільний колір, і ви хочете пофарбувати його в більш темний колір, то все, що ми рекомендуємо робити, - це дотримуватися стандартних інструкцій щодо використання Rit All-Purpose Dye (якщо фарбувати бавовну, льон, шовк, шерсть, нейлон, рамі або район) або Rit DyeMore (якщо одяг для фарбування містить більше 35% поліестеру, акрилу чи ацетату). Якщо ви хочете: (a) пофарбувати темний суцільний одяг у більш світлий колір або (b) повністю змінити колір одягу з одного суцільного кольору на інший (наприклад, з фіолетового на синій), то дотримуйтесь наших інструкцій щодо того, як змінити колір одягу.

Якщо ви фарбуєте щось з принтом або логотипом, колір, обраний для фарбування, змішуватиметься з існуючими кольорами на тканині та створюватиме нові кольори. Іншими словами, застосовуються правила змішування кольорів. Вибираючи колір, подумайте про те, як він буде поєднуватися з кольорами у візерунку. Наприклад, якщо ви пофарбували предмет, у якого рожевий квітковий візерунок синім барвником, рожеві квіти стануть фіолетовими (синій та рожевий змішаються у фіолетовий), а решта тканини пофарбується в блакитний. Навіть якщо ви перефарбовували одяг темного кольору з візерунком, ви можете виявити, що колір буде виглядати світлішим уздовж області візерунку.
Телефоном

+38 (097) 672 3332
+38 (063) 462 3332
+38 (066) 542 3332
Пн - Нд
11:00 - 21:00

Електронною поштою

letsmakedolls.shop@gmail.com
Чи можу я змінити колір одягу, пофарбувавши його новим кольором?
Якщо одяг, який ви плануєте фарбувати, має світлий колір, і ви хочете пофарбувати його в більш темний колір, то все, що ми рекомендуємо робити, - це дотримуватися стандартних інструкцій щодо використання Rit All-Purpose Dye (якщо фарбувати бавовну, льон, шовк, шерсть, нейлон, рамі або район) або Rit DyeMore (якщо одяг для фарбування містить більше 35% поліестеру, акрилу чи ацетату). Якщо ви хочете: (a) пофарбувати темний суцільний одяг у більш світлий колір або (b) повністю змінити колір одягу з одного суцільного кольору на інший (наприклад, з фіолетового на синій), то дотримуйтесь наших інструкцій щодо того, як змінити колір одягу.
Якщо фарбувати кольорову річ у чорний колір, чому потрібно використовувати додатковий колір?
Барвники Rit створені і використовуються здебільшого для фарбування білої або світлих тканин. Отже, коли Чорний або Графітовий барвник наноситься на кольорову тканину, оригінальний колір тканини все ще може проявлятися. Для вирішення цього питання рекомендуємо додати додатковий колір (відповідно до наших таблиць тут), щоб протидіяти підтонам існуючого кольору. протидіяти підтонам існуючого кольору. Наприклад, якщо ви фарбуєте червону тканину, ми рекомендуємо додати в вашу ємність зелений барвник. Оскільки змішування червоного та зеленого дає чорний колір, додавання зеленого барвника під час фарбування протидіє червоному на тканині.
Чи можна фарбувати чорний одяг у білий колір?
На жаль, білий барвник відсутній у колекції Rit. Однак якщо одяг, який ви хочете пофарбувати, створено з натуральної тканини (наприклад, бавовна, льон, шовк, шерсть або рамі), то ви можете видалити чорний колір за допомогою Rit Color Remover. Це висвітлить одяг у білий або майже білий колір. Потім відмийте його відбілювачем Rit Whitener, щоб полегшити колір. На жаль, якщо ваш одяг містить понад 35% синтетичного матеріалу (наприклад, поліестер, акрил або ацетат), ви не можете видалити колір або відбілити одяг.
Які спеціальні методи фарбування слід використовувати для досягнення насиченого темного кольору, наприклад, чорного або темно-синього?
У нас є ціла сторінка, присвячена тому, щоб допомогти вам отримати максимально насичений колір. Ви можете знайти її тут. Однак трьома ключовими порадами є: (1) використовувати Метод Плити, (2) подвоїти кількість барвника і (3) використовувати фіксатор кольору Rit ColorStay після фарбування (але перед пранням).
Made on
Tilda