Часті Питання
Тканини і матеріали
Зв'яжіться з нами
Що може пофарбувати Rit?
Rit All-Purpose Dye може пофарбувати:
Тканини, що містять натуральні волокна: такі як бавовна, льон, вовна, шовк, рамі та модал
Тканини, що містять синтетичні волокна: такі як капрон, район (штучний шовк) та віскоза
Тканини, що містять бавовняні синтетичні суміші: такі, як поліефірні суміші бавовни, що містять не більше 35% поліестеру
Взуття з тканини: такі, як бавовняні кеди та атласні туфлі з шовку
Незакінчена деревина та плетені вироби: такі як меблі, рами для картин, молдинги, жалюзі, плетені кошики, солома, ротанг та сизаль
Натуральні сушені рослини та соснові шишки: такі, як сушене листя кукурудзяних качанів, молочай, золотушник, розторопша, лисячі хвости та соснові шишки
Папір: акварельний папір та газети для паперових виробів, пап'є-маше та виготовлення карток, листівок
Різні інші предмети: такі як незакінчена глина, цемент, корок, пір'я, тканинні абажури, парафін (тільки порошковий барвник), бавовняно-капронові мотузки та морські мушлі
• Їстівні продукти для хендмейду: такі як сушена квасоля, яєчна шкаралупа, насіння та макарони
Rit DyeMore for Synthetics може пофарбувати:
Тканини, що містять синтетичні волокна: наприклад, поліестер, ацетат та акрил
Тканини, що містять синтетичні суміші: такі, як поліефірні суміші бавовни, що містять понад 35% поліестеру
Пластик на основі нейлону: такі, як ґудзики, застібки, м'ячі для гольфу, ракетки для тенісу та предмети 3D друку
Різні пластикові предмети: наприклад, детальки Lego або сонцезахисні окуляри
Телефоном

+38 (097) 672 3332
+38 (063) 462 3332
+38 (066) 542 3332
Пн - Нд
11:00 - 21:00

Електронною поштою

letsmakedolls.shop@gmail.com
Що не пофарбує Rit?
• Склопластик, спандекс і металеві волокна
• Сильно відбілені або пошкоджені плямами тканини
• Тканини з гумовою підкладкою
• Тканини зі спеціальною обробкою: водонепроникність або стійкість до плям
• Тканини з маркуванням "прання тільки в холодній воді" або "лише сухе очищення"
Чи можу я пофарбувати тканину для "прання тільки у холодній воді" або лише "для сухого очищення"?
Барвники Rit рекомендується використовувати тільки для тканин, які можна прати в гарячій воді. Якщо тканина має маркування "Прання у холодній воді" або "Тільки сухе очищення", вона може бути пошкоджена, якщо пофарбувати її у гарячій воді. Тканини з маркуванням "Тільки сухе очищення" часто використовуються в одязі з нашивками і підкладками. Ці тканини можуть стискатись і спричиняти набряклість та незадовільні результати.
Чи можна фарбувати сорочку/футболку з логотипом?
Так! Однак колір, який ви оберете для фарбування, змішається з наявними кольорами на логотипі та створить нові кольори. Іншими словами, спрацюють правила змішування кольорів. Обираючи колір, подумайте, як він буде поєднуватися з кольорами на логотипі. Наприклад, якщо ви застосуєте блакитний барвник на білому предметі з рожевим квітковим малюнком, рожеві квіти стануть фіолетовим (синій і рожевий змішаються у фіолетовий), а решта тканини пофарбується в блакитний. Навіть якщо ви перефарбуєте одяг темного кольору з візерунками, ви можете виявити, що колір буде виглядати світлішим уздовж області візерунку.
Що стосовно тканин із спеціальною обробкою? Чи можуть виникнути проблеми з фарбуванням?
Водонепроникні та стійкі до плям покриття протистоять проникненню води, а тому протистоятимуть і барвнику. Якщо пофарбувати таку тканину, отриманий колір буде на 50% світлішим, ніж колір, зазначений на упаковці. Ми не рекомендуємо фарбувати такі тканини. Часте прання, постійна експлуатація та стійкі до складок покриття завадять фарбуванню, та, в результаті, ви отримаєте набагато світліші кольори. Перед фарбуванням рекомендується прати нову тканину або одяг у теплій воді та пральному порошку. Це допомагає видалити будь-які покриття та забруднення, які можуть перешкоджати поглинанню барвника.
Чи можу я пофарбувати білу сорочку з плямами від поту та дезодоранту?
Rit не покриє плями. Однак ви можете пофарбувати предмет рівномірним кольором, якщо спочатку видалите плями. Для цього рекомендуємо використовувати засіб Rit Super Stain Remover або Rit Color Remover.
Чи може Rit покрити плями або випалені сонцем ділянки?
Rit не покриє забруднення або випалені сонцем ділянки. Спробуйте видалити забруднення за допомогою Rit Super Stain Remover. Щодо випалених сонцем ділянок: спробуйте видалити колір за допомогою засобу Rit Color Remover. Це видалить або зменшить загальний колір, привівши його до білого або кремового кольору. Потім повторно фарбуйте предмет.
Чи може Rit приховати плями від відбілювача?
Відбілювач фактично пошкоджує тканину, що дуже ускладнює фарбування. Якщо ви все ж хочете спробувати пофарбувати одяг, ви можете скористатися засобом для зняття кольору Rit Color Remover перед фарбуванням. Однак, на жаль, ми не можемо гарантувати, що це спрацює.
Чи призведе використання Rit до послаблення тканини?
В жодному разі Ні! У складі фарбників Rit немає нічого, що може будь-яким чином послабити або пошкодити будь-яке текстильне волокно.
Чи можна фарбувати м'які меблі?
Ми не рекомендуємо використовувати Rit для фарбування м'якої тканини, оскільки після нанесення барвника зайвий барвник необхідно видалити. Це може бути важко зробити у випадку з меблями, і якщо зайвий барвник не буде видалений повністю, він може забруднити одяг. Rit найкраще справляється з тканиною, яку можна зняти з меблів і занурити в барвник, наприклад, чохли або наволочки. Потім тканину можна прополоскати і випрати щоб видалити залишки барвника.
Чи можу я пофарбувати килим?
Ми не рекомендуємо фарбувати килим у вашому будинку. Фарбуванням килимів займаються фахівці на обладнанні, яке може досягати високих температур і високого тиску в поєднанні зі спеціальними хімічними речовинами та ПАР, необхідними для нанесення барвника. Проблеми, з якими ви можете зіткнутися під час фарбуванням килима в домашніх умовах, включають нерівномірний колір і обсипання, а це означає, що барвник буде стиратися, тому що він не буде застосований за умов достатнього тиску і нагрівання. Це означає, що якщо у вас невелика площа, яка потребує кольору, ви можете спробувати метод точкового фарбування. Однак, якщо цей метод не задовольнить ваші бажання, вам потрібно буде звернутися до професійного сервісу, як зазначено вище, і заплатити за те, щоб спробувати виправити знебарвлення, тому використовуйте цей метод лише в тому випадку, якщо ви готові ризикувати.
Чому я не можу пофарбувати гумовий килимок?
Гумова підкладка на килимах поглинає і не утримує барвник. Тому пізніше барвник може відбиватися на вашій підлозі або килимі. Якщо ви вирішили спробувати, будьте обережні та кілька разів промийте килимок перед використанням .
Чи пофарбує Rit нитку або шви на моєму одязі?
Дуже часто при виготовленні одягу використовується нитка для швів, яка являє собою 100% поліестер. Хоча Rit DyeMore фарбує поліестер, натомість Rit All-Purpose Dye - ні. Відповідно, якщо ви використаєте Rit All-Purpose Dye, нитка залишиться непофарбованою. Це може створити цікавий дизайнерський ефект, але важливо пам'ятати про це, якщо це не той ефект, якого ви прагнете досягнути.
Чи безпечний Rit для одягу немовлят?
Rit повністю безпечний для фарбування дитячого одягу. Rit не токсичний, як визначає Американська Комісія з безпеки споживчих товарів.
Чи можна фарбувати нейлоно-спандексові суміші?
Rit пофарбує капронову частину тканини. Однак волокна спандексу не поглинають барвник. Тим не менше, оскільки спандекс зазвичай є невеликим відсотком суміші тканини, тканина може бути пофарбованою, але відтінок буде більш світлим, залежно від кількості спандексу у складі тканини.
Чи можу я пофарбувати взуття?
Так! Rit може пофарбувати бавовняне полотняне взуття та атласне взуття, покрите шовком. Взуття повинне бути чистим і без плям. Дізнайтеся як - тут
Чи можу я пофарбувати дерево?
Так! Rit можна використовувати для фарбування необробленого дерева та плетива. Краса використання барвника замість фарби полягає в тому, що він дозволяє деревним волокнам проявлятись через колір. Плюс, оскільки дерево і плетені тканини поглинають барвники, кольори не будуть линяти або лущитися як фарба!
Чи можу я пофарбувати чоботи Уггі?
Черевики Уггі виготовлені з овчини, яку можна фарбувати за допомогою Rit. Дотримуйтесь методу Мийки або Відра. Однак не додавайте зайвої солі. Не забудьте спочатку випрати чоботи, щоб видалити зайвий бруд і занурити їх у ємність з барвником, поки вони ще мокрі. Це не дозволить їм спливати на поверхню. Тримайте їх у барвнику протягом 30-60 хвилин, рухаючи їх, щоб досягти рівного кольору. Ретельно промийте в прохолодній воді, а потім промийте в теплій воді з м'яким миючим засобом. Знову промийте. Дайте повністю висохнути. Це може зайняти кілька днів.
Чи можна фарбувати килимок з джуту?
На жаль, ми не рекомендуємо використовувати Rit для фарбування виробів з джуту. Якщо барвник не змити повністю з килима, він може забруднити все, з чим він стикається. Навіть повторне полоскання не завжди гарантує повне видалення залишків барвника на джутових килимах.
Чи можна фарбувати яйця на Великдень?
Яєчну шкаралупу можна фарбувати за допомогою Rit. Однак, оскільки барвники Rit не є харчовими чи рослинними барвниками, ми не рекомендуємо вживати такі яйця у їжу.
Чи можна фарбувати фетр для більярдного столу?
В більшості випадків фетрове покриття більярдних столів - це суміш капрону та вовни, яку можна пофарбувати за допомогою Rit. Однак ми не можемо знати, як вода та барвник впливатимуть на поверхню більярдного столу. Вони можуть завдати непоправної шкоди. Якщо ви хочете ризикнути і спробувати, ми пропонуємо обережно очистити фетр теплою водою і м'яким миючим засобом. Добре промити. Поки фетр все ще вологий, наносьте барвник губкою не занадто його зволожуючи. Вода для барвника повинна бути дуже гарячою. Змішайте 1 пакет або ½ пляшки барвника в 10-11 літрах води при температурі 60 градусів. Дайте добре висохнути і протріть чистою вологою ганчіркою, щоб видалити зайвий барвник.
Чи можна пофарбувати терасну парасольку?
Як правило, торгові або терасні парасольки оброблені водостійкими засобами. Така обробка завадить глибокому проникненню кольору. Можливо, ви зможете освіжити існуючий колір лише на сезон. Однак ви не зможете пофарбувати таку парасолю в більш світлий колір, якщо існуючий колір є темним. Фарбування можливе лише віж світлого в темне, а не навпаки. Фарбування цього типу матеріалу в чорний колір, швидше за все, просто затемнить існуючий колір.
Чи можна фарбувати купальні костюми?
Rit можна використовувати для фарбування купальників. Оскільки купальні костюми зазвичай виготовляються з нейлону або поліестеру, Rit DyeMore може бути найкращим варіантом. Майте на увазі, що якщо на ваш купальник потрапляє хлор із басейну, хлор може призвести до втрати кольору. Крім того, тривалий вплив сильних сонячних променів може призвести до втрати кольору.
Чи можна фарбувати тканину Vellux®?
Так! Vellux часто використовується для виготовлення ковдр. Спочатку її виготовляли шляхом вбудови капронових волокон у посилений шар уретанової піни, щоб утворити ворс з обох сторін. Однак, останнім часом деякі Vellux виготовляють з використанням поліефірних волокон. Rit DyeMore може фарбувати ці волокна. Деякі виробники рекомендують відмивати в холодній воді, а для фарбування потрібна гаряча вода, тому також перевірте етикетку щодо інструкцій з прання.
Чи можна використовувати Rit для фарбування іграшок для тварин?
Rit нетоксичний і не містить шкідливих хімічних речовин. Однак це не рослинний та не харчовий барвник, тому ми не рекомендуємо використовувати його для фарбування іграшок, які можуть жувати домашні тварини.
Чи можу я використовувати Rit Color Remover для відбілення деревини?
Засіб для видалення кольору Rit Color Remover можна використовувати для висвітлення необробленого дерева перед фарбуванням більш яскравими кольорами Rit. Це забезпечує світлішу основу, а нові кольори виглядатимуть яскравішими та чистішими. Крім того, якщо у вас фарбований шматок дерева і вам не подобається його колір, або ви припустилися помилки під час фарбування, ви можете видалити колір, змішавши 1 або 2 пакети Rit Color Remover з 4-5 літрами дуже гарячої води (70 градусів). Добре розмішайте. Уникайте вдихання парів. Нанесіть на деревину і дайте настоятися протягом однієї-двох годин. Добре промийте теплою водою і висушіть на повітрі. Потім пофарбуйте деревину новим барвником.
Чи фарбується мій дощовик?
Так, оскільки плащ - це тканина що підлягає фарбуванню. Однак дощовики зазвичай покриті водовідштовхуючим покриттям. Така обробка буде відштовхувати барвник.
Made on
Tilda