Як змінити колір

Однією з найпопулярніших особливостей використання Rit є те, що ви можете повністю змінити вигляд свого одягу. Незалежно від того, чи хочете ви досягти чогось нового, або просто колір речей вам набрид, скористайтеся Rit, щоб повністю перефарбувати одяг у ваш улюблений колір.
Оберіть Метод Фарбування
Перший крок до зміни кольору - перевірити склад тканини речей, які ви плануєте фарбувати.

Якщо речі, які ви плануєте фарбувати складаються з натуральних тканин (наприклад, бавовна, льон, шовк, рамі або шерсть) або з нейлону чи району - оберіть інструкції по роботі з Rit All-Purpose Dye нижче.

Якщо речі, які ви плануєте фарбувати, містять понад 35% синтетичних тканин (наприклад, поліестер, акрил або ацетат) - оберіть інструкції по роботі з Rit DyeMore for Synthetics нижче.
Інструкції щодо натуральних тканин
Якщо одяг, який ви плануєте фарбувати, має світлий колір, і ви хочете пофарбувати його в більш темний колір: то все, що ми рекомендуємо зробити, це дотримуватися стандартних інструкцій щодо використання Rit All-Purpose Dye. Якщо ви намагаєтеся отримати максимально темний колір, будь ласка, прочитайте наші поради щодо отримання найтемнішого кольору.
Якщо ви хочете: (a) пофарбувати темний одяг у більш світлий колір або (b) повністю змінити колір одягу з одного кольору на інший (наприклад, з фіолетового на синій): тоді спочатку слід скористатися засобом для видалення кольору Rit Color Remover, щоб привести його до білого або майже білого кольору. Потім у вас з'явиться чисте полотно, щоб досягти нового кольору за допомогою будь-якого барвника, який ви оберете. Після того як колір буде видалений, дотримуйтесь інструкцій щодо використання Rit All-Purpose Dye.
До
Після
* Якщо ви фарбуєте щось із друком чи логотипом: якщо ви скористаєтеся засобом для видалення кольору Rit Color Remover, він, швидше за все, не видалить колір із друку чи логотипу. Відповідно, колір, який ви оберете, буде змішуватися з існуючим кольором тканини та створювати нові кольори. Іншими словами, працюватимуть правила змішування кольорів. Обираючи колір, подумайте про те, як він буде поєднуватися з кольорами у візерунку. Наприклад, якщо ви використовували блакитний барвник на білому предметі з рожевим квітковим малюнком, рожеві квіти стануть фіолетовим (синій і рожевий змішаються у фіолетовий), а решта тканини пофарбуються в блакитний. Навіть якщо ви перефарбовували темний одяг з візерунком, ви можете виявити, що колір буде виглядати світлішим уздовж всієї області візерунку.
Інструкції щодо синтетичних тканин
Якщо одяг, який ви плануєте фарбувати, має світлий колір, і ви хочете пофарбувати його в більш темний колір: то все, що ми рекомендуємо зробити, це дотримуватися стандартних інструкцій щодо використання Rit DyeMore. Зверніть увагу, що через складність синтетики фарбування, ви повинні використовувати метод плитки під час фарбування за допомогою Rit DyeMore. Якщо ви намагаєтеся отримати максимально темний колір, будь ласка, прочитайте наші поради щодо отримання найтемнішого кольору.

Якщо ви хочете: (a) пофарбувати темний одяг у більш світлий колір або (b) повністю змінити колір одягу з одного кольору на інший (наприклад, з фіолетового на синій): тоді ваші варіанти обмежені. На жаль, Rit Color Remover, швидше за все, не працюватиме на вашому синтетичному одязі. Ви можете спробувати, але ми не можемо гарантувати, що він вдало видалить колір. Ваш єдиний варіант - дотримуватися традиційних правил змішування кольорів. Пам'ятаєте їх із початкової школи? Якщо ви фарбуєте рожевий виріб синім барвником, швидше за все, ви отримаєте фіолетовий відтінок. Якщо ви готові спробувати це, ми наполегливо рекомендуємо вам звернутися до нас, щоб ми могли допомогти вам обрати правильний барвник для використання.

* Якщо ви фарбуєте щось із друком чи логотипом: колір, який ви оберете, буде змішуватися з існуючим кольором тканини та створювати нові кольори. Іншими словами, працюватимуть правила змішування кольорів. Обираючи колір, подумайте про те, як він буде поєднуватися з кольорами у візерунку. Наприклад, якщо ви використовували блакитний барвник на білому предметі з рожевим квітковим малюнком, рожеві квіти стануть фіолетовим (синій і рожевий змішаються у фіолетовий), а решта тканини пофарбуються в блакитний. Навіть якщо ви перефарбовували темний одяг з візерунком, ви можете виявити, що колір буде виглядати світлішим уздовж всієї області візерунку.
Made on
Tilda