Костюм Маленької
Сірої Мишки
У більшості випадків ми не використовуємо слово "милий" для опису миші, але цей костюм - саме такий, милий. І найкраще у ньому - це мінімум елементів та простота виконання! Слідуйте наведеним нижче покроковим рекомендаціям, щоб створити дитячу (або дорослу версію). Бажаємо успіху!
1. Накрийте робочу зону пластиковим захисним килимком та зберіть усе необхідне.
Необхідно
Час
Складність
2 години
Початківець
Інструкція
Барвник Rit All-Purpose Dye: Pearl Grey + Black
Фіксатор кольору Rit ColorStay Dye Fixative
Білі колготки
Біле взуття
Біла тканина або Біле плаття
Еластична стрічка
Ізоляційна стрічка
Великий пластиковий контейнер
Гумові рукавички
Паперові рушники
Пластиковий килимок
Мірна ложка
Вуха миші
Хвіст миші
Чорна фарба для обличчя


2. Попередньо ополосніть колготки, плаття та взуття, щоб змити можливу обробку, яка може перешкоджати поглинанню барвника.

3. Наклейте на підошви взуття ізоляційну стрічку. Будь-які інші ділянки, які не потрібно фарбувати також закрийте ізоляційною стрічкою.

4. Сукня у стилі повітряної кулі (на фото) створена за допомогою викройки. Еластичну стрічку додали всередину нижнього шва, щоб зібрати її і надати більш виражений "повітряний" вигляд. Однак, ви можете використати звичайну білу сукню і прошити гумкою уздовж нижнього шва, щоб отримати такий же вигляд.

5. Наповніть пластиковий контейнер 10-11 літрами гарячої води. Температура води в ідеалі повинна бути 60ºС.

6. Додайте 1/2 пляшки (1 пакетик) барвника Pearl Grey та 1 чайну ложку рідкого Black.

7. Додайте 1 склянку солі та 1 чайну ложку миючого засобу для сприяння фарбуванню. Добре розмішайте.

8. Перевірте колір, зануривши паперовий рушник у барвник. Якщо колір занадто світлий, додайте більше барвника. Якщо колір занадто темний, додайте більше води.

9. Одягніть гумові рукавички. Занурте сукню, колготки та взуття у барвник. Перші 10 хвилин є найбільш важливими. Перемішування допомагає забезпечити рівномірний колір без плям та розводів.

10. Коли бажаний колір буде досягнутий, вийміть речі з ємності. Тканина буде виглядати темнішою, коли мокра і стане світлішою, коли висохне. Витисніть та змийте надлишок барвника.

11. Ми наполегливо рекомендуємо використовувати фіксатор кольору Rit ColorStay Fixative безпосередньо після фарбування та перед пранням. Це покращить колір та збільшить його стійкість. Скористайтеся інструкцією.

12. Промийте в теплій воді з м'яким миючим засобом, ополосніть та висушіть.

13. Доповніть костюм мишачими вушками та хвостом. Намалюйте вуса і ніс чорною фарбою для обличчя.
Made on
Tilda