Хеллоуїнська Торба
для Подарунків
Для дітей Хеллоуїнська торба настільки ж важлива, як і сам костюм… У ній можна носити всі подаровані цукерки! Ми створили цю святкову торбу в стилі "тай дай" використовуючи звичайний шоппер - магазинну сумку для багаторазового використання. Створення такої торби - цікаве і веселе заняття, до того ж, її можна використовувати протягом наступних років.
1. Попередньо промийте сумку в теплій мильній воді. Це допоможе видалити будь-яке покриття, що може перешкоджати поглинанню барвника.

2. Скрутіть сумку у пласку кулю.
Необхідно
Час
Складність
1 година
Початківець
Інструкція
Барвник Rit All-Purpose Dye: Black та Sunshine Orange
Фіксатор кольору Rit ColorStay Dye Fixative
Біла бавовняна сумка
Пляшки з носиком
Гумки
Лоток для випічки із решіткою
Мірна чаша
Гумові рукавички
Пластиковий килимок
Паперові рушники

4. Одягніть гумові рукавички, змішайте 2 столові ложки рідкого барвника з двома склянками гарячої водопровідної води. Додайте 1 столову ложку солі. Налийте в пляшку з носиком. Добре струсіть. Повторіть для кожного кольору. Для цієї сумки ми використовували Black та Sunshine Orange.

5. Помістіть сумку на лоток для випічки, на решітку. Це унеможливить протікання барвника на робочий стіл.

6. Поливайте сумку барвниками із пляшок у довільному стилі.
3. Обмотайте гумками скручену сумку, щоб вона не розпадалася.
7. Для закріплення барвника ми рекомендуємо скористатися мікрохвильовою пічкою. Загорніть пофарбовану сумку в пластикову упаковку і заклейте краї. Покладіть сумку на паперовий рушник в мікрохвильовку і нагрівайте протягом 1-2 хвилин. Пластик здується, створюючи теплову камеру, яка допоможе закріпити барвник на тканині. По закінченні роботи мікрохвильової печі вийміть сумку і зніміть пластик, даючи їй охолонути.

8. Перш ніж зняти гумки, ми наполегливо рекомендуємо використовувати фіксатор кольору Rit ColorStay Dye Fixative на пофарбованій торбі. Це покращить колір, збільшить його стійкість під час прання та запобігатиме розповсюдженню барвника на білі ділянки тканини. Дотримуйтесь інструкцій щодо його використання. Для цього проекту ми наповнили пляшку з носиком розчином 1/4 склянки Rit ColorStay Dye Fixative на 2 склянки гарячої води.

9. Обережно зніміть гумки ножицями та розгорніть торбу. Промийте в теплій воді з м'яким миючим засобом, ополосніть та висушіть.
Made on
Tilda