Як користуватися
Rit DyeMore
для синтетичних тканин

З таким розмаїттям синтетичних тканин на ринку настав час запропонувати барвник, здатний перенести ці тканини на наступний рівень. Ось чому ми з гордістю представляємо Rit DyeMore, барвник, спеціально виготовлений для синтетичних тканин, таких як поліестер, акрил, ацетат та суміші, що містять ці волокна. Як і All-Purpose формула, DyeMore нетоксичний, а отже ідеально підходить для використання в домашніх умовах.
Колір
Якщо одяг, який ви фарбуєте, є білим або наближеним до білого, то ви маєте можливість досягти справжнього кольору. Якщо ж одяг кольоровий, то ознайомтесь будь-ласка з нашими інструкціями щодо перефарбування.
Незалежно від того, що ви плануєте фарбувати - джинси чи набір штор, перший крок - це обрати правильний барвник для вашої тканини чи матеріалу. Завжди перевіряйте етикетку з догляду на склад волокна речі, яку ви плануєте фарбувати.

Цей барвник призначений для синтетичних тканин, що містять поліестер, акрил, ацетат та нейлон. Якщо у вас комбінований одяг, який містить більше 35% синтетичних тканин, вам слід використовувати саме цей барвник. Якщо ви фарбуєте одяг із вмістом синтетики менше 35% - використовуйте Rit All-Purpose Dye.
Важливі Примітки
Візерунки та логотипи
Якщо одяг, який ви фарбуєте, має візерунок або логотип, то барвник, який ви плануєте використовувати, буде змішуватися з кольорами на тканині та створювати нові відтінки. Щоб дізнатися більше про це, ознайомтеся з нашими інструкціями.
Вицвілі плями та пошкодження від сонця
Сонце та відбілювач фактично пошкоджують тканину, що робить її дуже важкою для фарбування. Якщо ви все ж хочете спробувати пофарбувати одяг з вицвілими плямами або пошкодженнями від сонця, перед фарбуванням ви можете спробувати використати Rit Color Remover на одязі. На жаль, ми не можемо гарантувати, що це спрацює.
Метод Кухонної Плити
Через складність фарбування синтетики, вам необхідно використовувати Метод Кухонної Плити, щоб підтримувати температуру кипіння протягом усієї тривалості фарбування (95 С ° або більше). Відповідно: (1) ви не зможете пофарбувати речі, що не помістяться у каструлі на вашій плиті, і (2) ви не зможете використовувати свою пральну машину, якщо вона не зможе досягти температури води, необхідної Rit DyeMore для проникнення в тканину .
Необхідні засоби
Барвник Rit DyeMore
Мірна ємність
Пластиковий захисний килимок
Гумові рукавички
Рідина для миття посуду
Каструля з нержавіючої сталі
(для фарбування на Плиті)
Металеві щипці
1. Для визначення необхідної кількості барвника зважте предмет, який ви плануєте пофарбувати, на кухонних терезах або оцініть вагу приблизно. Зазвичай, однієї пляшки Rit DyeMore достатньо для фарбування не більше одного кілограму сухої тканини. Якщо ви фарбуєте поліестер, або хочете досягти більш насиченого кольору, подвойте кількість барвника.

2. Склад тканини та загальна вага речі впливають на те, як виглядатиме колір. Якщо ви сумніваєтесь у тому, чи набере ваша тканина потрібного вам кольору, радимо спочатку протестувати зразок.

3. Перед фарбуванням видаліть видимі плями на одязі. Це допоможе досягти рівномірного результату при фарбуванні. Попередньо промийте речі у теплій мильній воді. Це допоможе видалити будь-які речовини, які можуть перешкоджати поглинанню барвника.

4. Робочу зону накрийте пластиковим захисним килимком, а паперові рушники тримайте поруч для захисту від можливих плям.

5. Одягніть гумові рукавички, щоб захистити руки від попадання плям та ізолювати їх під час роботи з гарячою водою.

6. Через складність фарбування синтетики, вам необхідно використовувати Метод Кухонної Плити, щоб підтримувати температуру кипіння протягом усієї тривалості фарбування (95 С ° або більше).

7. Наповніть каструлю з нержавіючої сталі достатньою кількістю води, щоб речі могли вільно рухатися (плавати). Ми рекомендуємо використовувати близько десяти літрів води на кожні 500 г. тканини.

8. Додайте 1 чайну ложку миючого засобу для сприяння фарбуванню.

9. Накрийте каструлю і нагрійте воду на плиті до початку кипіння (93-95°С).

10. Коли вода почне кипіти, перелийте барвник (попередньо збовтайте пляшку) у каструлю та ретельно перемішайте.

11. Намочіть річ, яку ви плануєте фарбувати і занурте її у ємність з барвником.

12. Тримайте температуру на малому вогні протягом всього процесу фарбування.

13. Перемішуйте повільно і безперервно. Перші 10 хвилин є найбільш важливими. Перемішування допомагає забезпечити рівномірний колір без плям.

14. Речі можуть залишатися у барвнику від 10 хвилин до однієї години. Якщо ви фарбуєте поліестер чи суміш бавовни з поліестером, тримайте тканину в ємності принаймні 30 хвилин, щоб забезпечити повноцінне забарвлення. Нейлон, зазвичай, фарбується дуже швидко і набагато темніше, ніж інші волокна, тому фактичний час, необхідний для його фарбування, буде меншим.

15. Коли бажаний колір буде досягнутий, вийміть речі з ємності. Тканина будуте виглядати темніше у мокрому вигляді і стане світлішою, коли висихне. Витисніть залишки барвника.

16. Якщо комбінована тканина, яку ви фарбуєте, містить бавовну, льон, район (rayon) або рамі, використовуйте Rit ColorStay Dye Fixative одразу після фарбування та перед прянням - для закріплення кольору.

17. Прополосніть пофарбовані речі у теплій воді (поступово охолоджуючи її) поки вода для полоскання не стане прозорою.

18. Промийте в теплій воді з м'яким миючим засобом, ополосніть та висушіть.
Інструкція
Made on
Tilda