Rit DyeMore Liquid, 207 ml

666988 Smoky Blue
299.00
грн.
Наявність: В ДОРОЗІ
Ємність: 207 мл
Витрата: до 1 кг. сухої тканини

ОПИС: Барвник, виготовлений спеціально для синтетичних тканин, до складу яких входить все, що містить 35% або більше поліестеру, акрилу чи ацетату. Барвник працює навіть на 3D-надрукованих предметах, спортивному приладді (наприклад, ракетки для великого тенісу), перуках та більшості пластмас. Крім того, як і наша оригінальна формула, Rit DyeMore нетоксичний і безпечний для каналізації та септичних систем.

ІНСТРУКЦІЯ: Як користуватися Rit DyeMore для синтетичних тканин

ВАЖЛИВО: Через складність фарбування синтетики, слід використовувати Rit DyeMore методом кухонної плити, щоб підтримувати майже температуру кипіння протягом процесу фарбування. Відповідно: (1) не використовуйте Rit DyeMore для фарбування речей, що не вміщуються у ємність (каструлю) на вашій плиті, і (2) ви не можете використовувати свою пральну машину, оскільки машина не зможе досягти температури води, необхідної для проникнення Rit DyeMore у тканину.
Ідеально для таких тканин та матеріалів: Поліестер, Акрил, Ацетат, Нейлон, деякі види пластику, Тканинні суміші, що містять понад 35% синтетичних волокон.

УВАГА: наявний товар (товар із статусом "У НАЯВНОСТІ") бронюється до оплати протягом одного робочого дня після отримання замовлення. В разі відсутності товару у нашому магазині ви маєте можливість попереднього замовлення із 100%-передоплатою. Статус такого товару буде вказаний як "В ДОРОЗІ" або "ПІД ЗАМОВЛЕННЯ". Додайте цей товар у кошик, якщо ви погоджуєтеся оформити попереднє замовлення на нього. Усі деталі з вами узгодить наш менеджер.
Дивіться також
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім‘я та прізвище
Ваш e-mail
Ваш телефон
Промокод
Варіанти доставки
Оберіть зручний для вас вид доставки
Вкажіть дані для отримання замовлення
Місто, номер відділення поштового оператора (або адреса), та П.І.Б. отримувача
Payment method
Made on
Tilda