Color Remover ProLine, 32 g

84605_E Color Remover
159.00
грн.
Наявність: У НАЯВНОСТІ
Рекомендуємо додатково: ColorStay Dye Fixative

ОПИС: Color Remover - засіб для видалення кольорів дозволяє видалити наявний колір із ще не фарбованої тканини, надаючи готове до фарбування полотно для вражаючих результатів та справжнього кольору.
На відміну від традиційного відбілювача, що містить хлор, який може пошкодити тканину, Color Remover не містить хлору, завдяки чому ви можете безпечно фарбувати тканину після видалення її кольору.
Ідеально підходить, якщо ви хочете повністю змінити колір тканини або у якості попередньої обробки зів'ялої, знебарвленої та забрудненої тканини. Color Remover можна використовувати навіть для видалення барвника з тканини, пофарбованої неправильно.
Найкраще працює на бавовні, льоні, вовні, віскозі та рамі (штучний шовк). Завдяки 100-річному американському виробничому досвіду, ми розробили найнадійніші перевірені часом стандарти контролю якості в галузі. Відповідно, ви можете бути впевнені, що отримаєте високоякіинй та ефективний продукт.

ІНСТРУКЦІЇ: Як користуватися Rit Color Remover

УВАГА: зображення товару має інформативний характер. Барвник фасується у поліетиленові zip-пакети по 32 та 64 грами.

Наявний товар (товар із статусом "У НАЯВНОСТІ") бронюється до оплати протягом одного робочого дня після отримання замовлення. В разі відсутності товару у нашому магазині ви маєте можливість попереднього замовлення із 100%-передоплатою. Статус такого товару буде вказаний як "В ДОРОЗІ" або "ПІД ЗАМОВЛЕННЯ". Додайте цей товар у кошик, якщо ви погоджуєтеся оформити попереднє замовлення на нього. Усі деталі з вами узгодить наш менеджер.

Країна-виробник: США

Тип: Порошок

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім‘я та прізвище
Ваш e-mail
Ваш телефон
Промокод
Варіанти доставки
Оберіть зручний для вас вид доставки
Вкажіть дані для отримання замовлення
Місто, номер відділення поштового оператора (або адреса), та П.І.Б. отримувача
Payment method
Made on
Tilda