PanPastel Ultra Soft Artist Pastel 9ml

011 Pearl Medium - White FINE
299.00
грн.
Наявність: У НАЯВНОСТІ

ОПИС: Медіуми PanPastel - це доповнення, які змінюють властивості та відтінок пастелі, відкриваючи художнику абсолютно новий спектр ефектів та можливостей.
Перламутрові Медіуми додають кольорам перламутровий блиск, створюючи об'ємний ефект. Сила ефекту залежатиме від кута падіння світла. Перламутрові Медіуми містять частинки слюди (дрібні - FINE або більші - COARSE). Їх можна використовувати окремо або комбінувати з будь-якими пастельними кольорами.
Медіуми PanPastel мають ті ж характеристики, що й інша PanPasteL, дуже ефективні, мають рівномірну дрібну консистенцію з низькою запиленістю та відмінною стійкістю до світла.

ІНСТРУКЦІЯ: Як користуватися PanPastel

УВАГА: наявний товар (товар із статусом "У НАЯВНОСТІ") бронюється до оплати протягом одного робочого дня після отримання замовлення. В разі відсутності товару у нашому магазині ви маєте можливість попереднього його замовлення із 100%-передоплатою. Статус такого товару буде вказаний як "В ДОРОЗІ" або "ПІД ЗАМОВЛЕННЯ". Додайте цей товар у кошик, якщо ви погоджуєтеся оформити попереднє замовлення на нього. Усі деталі з вами узгодить наш менеджер.

Артикул: PP-20011
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім‘я та прізвище
Ваш e-mail
Ваш телефон
Промокод
Варіанти доставки
Оберіть зручний для вас вид доставки
Вкажіть дані для отримання замовлення
Місто, номер відділення поштового оператора (або адреса), та П.І.Б. отримувача
Payment method
Made on
Tilda