Доставка у будь-яке відділення ROZETKA за 49 грн (2-4 дні) незалежно від кількості товарів у відправленні.
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Набори PanPastel

Сортування:
за назвою спочатку дешевше

Усі набори PanPastel доступні за попереднім передзамовленням. Час очікування замовлення - від 3-х тижнів до 2-х місяців (орієнтовно). Усі деталі можна узгодити з менеджером. Залиште заявку на дзвінок, або звʼяжіться з нами за контактами, вказаними внизу цієї сторінки.

Набори PanPastel випускаються як у зручних тубусах (3-10 кольорів), так і в палетах-органайзерах (6-80 кольорів) на 10 або 20 баночок. Тубуси складаються із окремих баночок з індивідуальними кольорами, які не мають окремих кришечок і накручуються одна на одну. Також у склад тубусів входять більш обʼємні баночки, у яких містяться інструменти Sofft Toools. Набори у палетах мають індивідуальну упаковку, до якої входять палета(и) із вставленими у неї баночками з кольорами (без кришечок), та окремі упаковки з інструментами Sofft Toools. Кожна палета має одну загальну кришку, яка щільно закриває усі відкриті баночки.

Тематичні набори PanPastel - наприклад, Starter Set - Painting (5 Кольорів) - це ідеальна можливість для новачків, які мають бажання спробувати цей чудовий продукт. Професійні ж користувачі теж знайдуть дуже зручні тематичні або спеціалізовані підбірки, як, наприклад відтінки шкіри Skin Tones Kit (7 Кольорів), або набір для малювання квітів Susan's Garden Flower Coloring Kit No. 1 (10 Кольорів). Найбільший набір для найбільш амбітних - Complete Original Colors Range (80 Кольорів). У набір входить повний асортимент усіх 80 оригінальних кольорів у 4-х палетах-органайзерах, а також увесь асортимент інструментів Sofft Tools. Вдалих покупок!

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.